TRWA REKRUTACJA UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU OKNO NA ŚWIAT

Trwa rekrutacja Uczestników do Projektu „OKNO NA ŚWIAT – zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego”

Zainteresowanych Studentów/ki kierunku Dietetyka studiów pierwszego stopnia II i III roku zapraszamy do udziału w projekcie w ramach:

Modułu podnoszenia kompetencji

organizację szkoleń

Szkolenie wprowadzenie do nutrigenomiki

Szkolenie zaawansowane metody badawcze

Szkolenie psychodietetyka

organizację wizyt studyjnych

w Regulaminie Projektu .

Regulamin (710.4 KiB)

Scany wypełnionych i podpisanych dokumentów – Formularz zgłoszeniowy kandydata do projektu należy przesłać na adres e-mail: ewa.nowosinska@ujk.edu.pl w nieprzekraczającym terminie do dnia 16.11.2020r. do godz. 15.30.

Formularz Zgłoszeniowy CM Kielce Studenci OKNO NA ŚWIAT Zarządzenie Dietetyka

Listy osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie wraz z listą rezerwową w przypadku większej liczby chętnych niż dostępnych miejsc zostaną umieszczone na stronie.

Osoba do kontaktu:

mgr Ewa Nowosińska – pokój 2/19; tel. (041) 349-69-03; e-mail: ewa.nowosinska@ujk.edu.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Trwa rekrutacja Uczestników do Projektu OKNO NA ŚWIAT

Zainteresowanych udziałem Studentów/ki kierunku Dietetyka studiów pierwszego stopnia zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 27 lutego 2020 r. do sali A.001 o godz. 10:00

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji w tym kryteria przyznawania punktacji dostępne są w Regulaminie Projektu .

Wypełnione i podpisane dokumenty – Formularz zgłoszeniowy kandydata do projektu należy dostarczyć do Biura Projektu pokój nr 2, Budynek A w nieprzekraczającym terminie do dnia 06.03.2020r. do godz. 16.00.

Formularz zgłoszniowy:

Formularz Zgłoszeniowy CM Kielce Studenci OKNO NA ŚWIAT Zarządzenie Dietetyka (3.8 MiB)

Osoba do kontaktu:

dr inż. Kamila Sobaś – Koordynator merytoryczny dla kierunku Dietetyka – pokój nr 2, Budynek A; kamila.sobas@ujk.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Trwa rekrutacja Uczestników do Projektu OKNO NA ŚWIAT

REKRUTACJA!

Trwa rekrutacja Uczestników do Projektu pn.: „OKNO NA ŚWIAT – zintegrowany program UJK
w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego”
 w ramach:

I. Modułu podnoszenia kompetencji