EGZAMIN TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY DYPLOMOWEGO EGZAMINU ZAWODOWEGO – TERMIN POPRAWKOWY

Poprawkowy egzamin części teoretycznej odbędzie się 16 września o godzinie 7:45. Osoby które zdadzą egzamin teoretyczny, tego samego dnia przystępują do egzaminu praktycznego o godzinie 11:00.

Egzamin poprawkowy części praktycznej odbędzie się 16 września od godziny 8:00. W harmonogramie wskazane są godziny rozpoczęcia części praktycznej wraz ze stacjami dla poszczególnych osób.

Plików:
Data-6798piątek, 09 wrzesień 2022 13:22