Informacja o terminie zaliczenia z pediatrii dla V roku kierunku lekarski semestr letni

Zaliczenie ćwiczeń z przedmiotu Pediatria w formie testu dla V roku Kierunku lekarskiego odbędzie się 14.06.2022 r. (wtorek) o godz. 9.00 w auli D 0/13A Collegium Medicum.

Informacja o terminie egzaminu z chirurgii ogólnej VI rok; Surgery Exam VIth year

Informacja o terminie egzaminu z chirurgii ogólnej VI rok, kierunek lekarski, semestr letni.

Egzamin z przedmiotu Chirurgia ogólna odbędzie się 30.05.2022 o godz. 17.00 w auli D 0/13 Collegium Medicum UJK.

SURGERY EXAM

Surgery exam for English Division students (VIth year) will take place on 30th May 2022 at 5:00 p.m. , class D 0/5 Collegium Medicum.

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję

COD plakat1

cod zaproszenie

Ogłoszenia o pracę

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach poszukuje: Lekarzy specjalistów (lub rezydentów) w zakresie neurologii.

Ogłoszenie o pracę - neurolodzy 28.04.2022.pdf

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach poszukuje: lekarzy specjalistów w zakresie kardiologii, chorób wewnętrznych.

Oferta pracy-lekarze 15.04.2022.pdf

Nabór do programu stypendialnego Gminy Kluczbork

kluczbork

Szkolenia w WSzS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze informuje o terminach szkoleń z zakresu BHP oraz epidemiologii. Od maja 2022 roku szkolenia odbywać się będą w każdy poniedziałek raz czwartek o godzinie 8:00 w Sali Konwencyjnej Szpitala na 3 piętrze w budynku D. Studenci realizujący praktyki lub zajęcia praktyczne, ćwiczenia kliniczne, proszeni są o przybycie 15 minut przed szkoleniem w celu przekazania dokumentów do Sekcji Organizacyjnej.