Aktualności RID

Szanowni Państwo,

W imieniu Pani Prorektor ds. medycznych dr hab. Doroty Kozieł prof. UJK przesyłam link do szkolenia on-line pt. „Narodowe Centrum Nauki:  Szkolenie dla Wnioskodawców”, które odbędzie się 21.05.2021, g. 10:00 – 13:00 i poprowadzi je Koordynator Dyscyplin HS. Aspekty szkolenia są wspólne dla wszystkich dziedzin. Poniżej agenda spotkania. Szkolenie obejmie ofertę konkursową NCN, ograniczenia w składaniu wniosków, opis dokumentacji konkursowej, opis procesu oceny, konstrukcje wniosku i rozliczenie projektu. Podczas szkolenia poruszane będą kwestie związane z  dokumentacją konkursową, procesem oceny i konstrukcji wniosku.

Prosiłabym o zaznaczenie w formularzu potwierdzenie uczestnictwa. W razie pytań proszę o kontakt agnieszka.ciszek@ujk.edu.pl, tel. 041 349 69 87.

Szkolenie będzie skupiać się na następujących aspektach:

• Konkursy NCN / Konkursy międzynarodowe
  • Harmonogram konkursów
  • Przygotowanie wniosku
  • Kto może starać się o grant?
  • Dokumentacja konkursowa
  • Konstrukcja wniosku
  • Kosztorys
  • Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi