WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni studenci,

Rozpoczynają się zajęcia laboratoryjne w kontakcie bezpośrednim. Zajęcia prowadzone będą z zachowaniem reguł sanitarnych określonych przez Głównego Inspektora Sanitarnego, z którymi należy się zapoznać przed rozpoczęciem zajęć.

Więcej na: https://www.gov.pl/web/nauka/zalecenia-dotyczace-zapewnienia-bezpieczenstwa-organizacji-zajec-laboratoryjnych-i-klinicznych-na-studiach

Każdy student przy wejściu na Wydział będzie miał mierzoną temperaturę, oraz musi uzupełnić ankietę otrzymaną przed rozpoczęciem zajęć.

Szczegółowy rozkład zajęć:

Pracownia dietetyki i planowania żywienia – zajęcia w grupach laboratoryjnych
Dietetyka 3 rok
Przedmioty: Produkcja potraw dietetycznych, Stylizacja potraw
Pracownia: 4 pomieszczenia produkcyjne, szatnie do dyspozycji kabina prysznicowa

 

Studia stacjonarne

25.05 – 1 lab (10 osób) od 8:00 przygotowanie pracowni od 9:00 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (15h po 45min) – prowadzący Kamila Sobaś

26.05 – 2 lab (8 osób) od 8:00 przygotowanie pracowni od 9:00 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (15h po 45min) – prowadzący Kamila Sobaś

27.05 – 3 lab (9 osób) od 8:00 przygotowanie pracowni od 9:00 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (15h po 45min) – prowadzący Agata Bujak-Krzemińska i Kamila Sobaś

28.05 – 4 lab (10 osób) od 8:00 przygotowanie pracowni od 9:00 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (15h po 45min) – prowadzący Agata Bujak-Krzemińska i Kamila Sobaś

 

Studia niestacjonarne

29.05 – 1 lab (10 osób) od 14:00 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (9h po 45min) – prowadzący Agata Bujak-Krzemińska i Kamila Sobaś, obserwator Dorota Mikołajewicz

30.05 – 2 lab (8 osób) od 8:00 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (9h po 45min) – prowadzący Agata Bujak-Krzemińska i Kamila Sobaś

30.05 – 3 lab (10 osób) od 14:45 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (9h po 45min) – prowadzący Dorota Mikołajewicz i Kamila Sobaś

31.05 – 4 lab (9 osób) od 8:00 zajęcia praktyczne z Produkcji potraw dietetycznych i Stylizacji potraw (9h po 45min) – prowadzący Dorota Mikołajewicz i Kamila Sobaś

 

Wykaz planowanych zajęć na kierunku kosmetologia

od dnia 25 maja 2020 w Collegium Medicum

Imię i nazwisko

Przedmiot
i grupa

Data realizacji

Godziny realizacji

Sala/
liczba osób

Liczba godzin

dr Elżbieta Rębiś

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.01

1 rok I stopnia stacjonarne

25.05.2020

9.00 -16.45

Sala 6 -7 osób

Sala 7-7 osób

10

dr Elżbieta Rębiś

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.02

1 rok I stopnia stacjonarne

27.05.2020

9.00 -16.45

Sala 6 -5 osób

Sala 7-5 osób

10

dr Elżbieta Rębiś

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.03

1 rok I stopnia stacjonarne

28.05.2020

9.00 -16.45

Sala 6 – 6 osób

Sala 7- 6 osób

10

dr Elżbieta Rębiś

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.04

1 rok I stopnia stacjonarne

29.05.2020

9.00 -16.45

Sala 6 -6 osób

Sala 7-6 osób

10

dr Elżbieta Rębiś

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.01

1 rok I stopnia niestacjonarne

30.05.2020

9.00 -16.45

Sala 6 -7 osób

 

10

dr Elżbieta Rębiś

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.02

1 rok I stopnia niestacjonarne

31.05.2020

9.00 -16.45

Sala 6 -6 osób

10

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.03

1 rok I stopnia niestacjonarne

30.05.2020

9.00 -16.45

Sala 7-6 osób

 

10

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Kosmetologia pielęgnacyjna Gr.04

1 rok I stopnia niestacjonarne

31.05.2020

9.00 -16.45

Sala 7- 6 osób

10

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Kosm. upiększająca dłoni Gr.01

 

2 rok I stopnia stacjonarne

02.06.2020

8.00 -11.45

Sala 7- 5 osób

Sala 6- 5 osób

5

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Masaż klasyczny Gr.01

2 rok I stopnia stacjonarne

02.06.2020

11.45 -15.30

Sala 7- 5 osób

Sala 6-5 osób

5

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Kosm. upiększająca dłoni Gr.02

2 rok I stopnia stacjonarne

03.06.2020

8.00 -11.45

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

5

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Masaż klasyczny Gr.02

2 rok I stopnia stacjonarne

03.06.2020

11.45 -15.30

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

5

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Podologia  Gr.01

1 rok II stopnia stacjonarne

 

8.06.2020

8.00-11.45

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

10

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Podologia  Gr.02

1 rok II stopnia stacjonarne

 

9.06.2020

8.00-11.45

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

10

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Podologia  Gr.03

1 rok II stopnia stacjonarne

 

10.06.2020

8.00-11.45

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

10

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Kosm. upiększająca dłoni Gr.03

2 rok I stopnia stacjonarne

15.06.2020

8.00 -11.45

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

5

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Masaż klasyczny Gr.03

2 rok I stopnia stacjonarne

15.06.2020

11.45 -15.30

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

5

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Kosm. upiększająca dłoni Gr.04

2 rok I stopnia stacjonarne

16.06.2020

8.00 -11.45

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

5

mgr Iwona Benewiat-Słoń

Masaż klasyczny Gr.04

2 rok I stopnia stacjonarne

16.06.2020

11.45 -15.30

Sala 7-5 osób

Sala 6-5 osób

5