Zarząd Powiatu Włoszczowskiego zachęca do składania wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim. Stypendium jest przyznawane na okres 9 miesięcy tj. od 1 października 2021 r. do 30 czerwca 2022 r.  W przypadku studenta V roku studiów, stypendium może być przyznane na okres obejmujący kształcenie na V i VI koku studiów.

Wysokość stypendium wynosi 2000 zł miesięcznie.

Termin składania wniosków upływa 20 września 2021 r.

Więcej informacji oraz stosowne dokumenty dostępne są na stronie BIP Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.

Plakat informujący o naborze wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku lekarskim