Dziekanat

GODZINY PRZYJĘĆ:
Poniedziałek: Nieczynne
Wtorek: 9:30 – 14:00
Środa: 9:30 – 14:00
Czwartek: 9:30 – 14:00
Piątek: 10:00-15:00
Dyżur dla studentów studiów niestacjonarnych
Sobota: 8:00 – 13:00 *


KIEROWNIK DZIEKANATU
mgr Elżbieta Cichecka-Gil
pok. D1/12c
tel: 41-349-69-60
elzbieta.cichecka-gil@ujk.edu.pl


DZIEKANAT
Kierunki Pielęgniarstwo i Kosmetologia:
mgr Beata Jaworska
pok. D1/12a
tel: 41-349-69-23
beata.jaworska@ujk.edu.pl

Kierunki Położnictwo, Zdrowie Publiczne, Ratownictwo Medyczne, Wychowanie Fizyczne:
mgr Patrycja Palacz
pok. D1/12a
tel: 41-349-69-15
patrycja.palacz@ujk.edu.pl

Kierunki Fizjoterapia i Dietetyka:
mgr Małgorzata Rostocka
pok. D1/12a
tel: 41-349-69-64
malgorzata.rostocka@ujk.edu.pl

Kierunek Lekarski:
mgr Sylwia Bukała-Frańczak
pok. D1/12a
tel: 41-349-69-39
sylwia.bukala-franczak@ujk.edu.pl

English Division i Studia doktoranckie:
mgr Agnieszka Tofil
pok. D1/12a
tel: 41-349-68-93
agnieszka.tofil@ujk.edu.pl


SPRAWY SOCJALNE:
Kierunki: Fizjoterapia, Ratownictwo Medyczne, Kosmetologia, Wychowanie Fizyczne, Dietetyka
mgr Agnieszka Kisiel
pok. D3/8
tel: 41-349-69-04
agnieszka.kisiel@ujk.edu.pl

Kierunki: Pielęgniarstwo i Położnictwo, Zdrowie Publiczne, Lekarski, Studia doktoranckie
mgr Agnieszka Piekacz
pok. D3/7
tel: 41-349-69-69
agnieszka.piekacz@ujk.edu.pl


PŁATNOŚCI:
mgr Olga Kwapisz-Zdanek
pok. D 3/7
tel: 41 349 6985
olga.kwapisz-zdanek@ujk.edu.pl