Dziekanat

GODZINY PRZYJĘĆ:
Poniedziałek: Nieczynne
Wtorek: 9:30 – 13:00
Środa: 9:30 – 13:00
Czwartek: 9:30 – 13:00
Piątek: 10:00-14:00
Dyżur dla studentów studiów niestacjonarnych
Sobota: 8:00 – 13:00 *


KIEROWNIK DZIEKANATU
mgr Karina Janic
pok. D 1/14
tel. 41 349 6911
karina.janic@ujk.edu.pl


Obsługa sekretariatu Prodziekanów. Obsługa projektów: staży w ramach projektu „Nowe Perspektywy”:
mgr Elżbieta Hombek 
pok. D 1/12c
tel. 41 349 6981
elzbieta.hombek@ujk.edu.pl


DZIEKANAT
Kierunki Pielęgniarstwo i Kosmetologia:
mgr Beata Jaworska
pok. D 1/12a
tel. 41 349 6923
beata.jaworska@ujk.edu.pl

Kierunki Położnictwo, Zdrowie Publiczne, Ratownictwo Medyczne, Wychowanie Fizyczne:
mgr Patrycja Palacz
pok. D 1/12a
tel. 41 349 6915
patrycja.palacz@ujk.edu.pl

Kierunki Fizjoterapia i Dietetyka:
mgr Małgorzata Rostocka
pok. D 1/12a
tel: 41 349 6964
malgorzata.rostocka@ujk.edu.pl

Kierunek Lekarski:
mgr Sylwia Bukała-Frańczak
pok. D 1/12a
tel. 41 349 6939
sylwia.bukala-franczak@ujk.edu.pl

English Division i Studia doktoranckie:
mgr Agnieszka Tofil
pok. D 1/12c
tel. 41 349 6893
agnieszka.tofil@ujk.edu.pl


SPRAWY SOCJALNE:
Kierunki: Fizjoterapia, Ratownictwo Medyczne, Kosmetologia, Wychowanie Fizyczne, Dietetyka
mgr Agnieszka Kisiel
pok. D 3/8
tel. 41 349 6904
agnieszka.kisiel@ujk.edu.pl

Kierunki: Pielęgniarstwo i Położnictwo, Zdrowie Publiczne, Lekarski, Studia doktoranckie
mgr Agnieszka Piekacz
pok. D 3/7
tel. 41 349 6969
agnieszka.piekacz@ujk.edu.pl


PŁATNOŚCI:
mgr Olga Kwapisz-Zdanek
pok. D 3/7
tel. 41 349 6985
olga.kwapisz-zdanek@ujk.edu.pl