Studenckie Towarzystwo Naukowe Collegium Medicum

Studenckie Towarzystwo Naukowe Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach to organizacja studencka zrzeszająca studentów kierunków medycznych zainteresowanych rozwojem naukowym i samokształceniowym.

Celem Towarzystwa jest rozwijanie wiedzy medycznej i poszerzanie zainteresowań naukowo-badawczych, a także kształtowanie umiejętności wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce wśród studentów Collegium Medicum. Organizacja skupia Studenckie Koła Naukowe dla poszczególnych dziedzin naukowych.

Opiekunem Studenckiego Towarzystwa Naukowego Collegium Medicum jest dr hab. n. med. Marcin Sadowski, prof. UJK

Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego:

Przewodniczący Zarządu: Michał Wesołowski
Wiceprzewodniczący:
Jakub Janczura
Sekretarz:
Emil Obrębski
Skarbnik:
Anna Romac

Instagram: https://www.instagram.com/stn_cm_ujk

Siedziba Towarzystwa znajduje się przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach al. IX Wieków Kielc 19A, 25-317 Kielce.

STN_okrągłe_bez_tła.png

W obrębie Studenckiego Towarzystwa Naukowego Collegium Medicum funkcjonują następujące Studenckie Koła Naukowe:

SKN Anestezjologii i Intensywnej Terapii

SKN Psychiatrii
Opiekun: dr n. med. Zbigniew Kopyciński
Przewodniczący: Marcin Jarząbek

Nabór do poszczególnych Studenckich Kół Naukowych odbywa się na początku semestru zimowego i letniego roku akademickiego. Każde Koło posiada swój wewnętrzny regulamin oraz określone wymagania przy rekrutacji.

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem nowego Studenckiego Koła Naukowego prosimy o kontakt na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!