23.03.2023 zajęcia z edukacji żywieniowej „Zdrowo jem!”

Dla Uczniów klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach przeprowadzono zajęcia edukacyjne. W czasie warsztatów Studenci 2 roku studia II stopnia kierunku Dietetyka przekazywali prawidłowe zasady żywienia, z wykorzystaniem różnych pomocy dydaktycznych.

Celem zajęć było kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Omówiono potrzebę profilaktyki żywieniowej u dzieci w wieku szkolnym. Po zakończonych warsztatach uczniowie powinni samodzielnie dokonywać prawidłowych wyborów żywieniowych.

zajęcia z edukacji żywieniowej „Zdrowo jem!”

dłonie dzieci położone na talerzykach. Na talerzykach są napisy: śliwki, marchewki, maliny, pietruszki

dzieci grają w grę karcianą

w sali siedzą dzieci w ławkach. 5 Pań daje instrukcje. Widać projektor, krzyż, godło Polski. Na ścianach obrazki

dzieci i Pani w sali grają w grę