W dniach 5 i 6 czerwca 2023 roku, Profesor i Dietetyk Patricia Caro Moya, pochodząca z Urugwaju, poprowadziła zajęcia dla studentów kierunku Dietetyka, studia pierwszego i drugiego stopnia

Profesor Moya, podzieliła się swoim doświadczeniem oraz dogłębnymi badaniami dotyczącymi prawa żywnościowego, które stanowi nieodzowny aspekt w dzisiejszym społeczeństwie. Podczas zajęć, Profesor Moya przedstawiała najnowsze trendy oraz przepisy prawa żywnościowego, zapewniając studentom wszechstronne spojrzenie na złożone kwestie związane z bezpieczeństwem, jakością oraz etyką w produkcji i dystrybucji żywności. Jej dynamiczne i interaktywne podejście pozwoliło studentom na aktywne uczestnictwo w dyskusjach oraz refleksję nad różnorodnymi aspektami prawidłowego odżywiania się, wpływu żywności na zdrowie publiczne oraz odpowiedzialności producentów wobec konsumentów.

Dzięki Profesor Moya, studenci kierunku  Dietetyka studia pierwszego i drugiego stopnia mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności analityczne i poznawcze w zakresie prawnych ram regulujących żywność. Spotkanie z Profesor Patricią Caro Moya stanowiło wzbogacającą edukacyjną podróż i wyjątkową okazję do zrozumienia, jak wielka rola przypada profesjonalistom z dziedziny żywienia i dietetyki w tworzeniu przyszłościowego i odpowiedzialnego społeczeństwa.

warsztaty weganskie 2

warsztaty weganskie 3