Sukces projektu „E+Dieting_Lab DIGITAL LAB for education in dietetics”

Międzynarodowy projekt „E+Dieting_Lab DIGITAL LAB for education in dietetics” pod kierownictwem dr Agaty Bujak-Krzemińskiej został nominowany w prestiżowym ogólnoeuropejskim konkursie „Triple E Awards” w kategorii EDI Community Engagement Initiative of the year. W wyniku szczegółowej oceny wszystkich kandydatów niezależna komisja przyznała projektowi IV miejsce w konkursie, oraz wyróżnienie i I miejsce przyznane podczas głosowania prowadzonego w Social Mediach. 19.09.2024 w Lisbonie odbyła się ceremonia wręczenia nagród podczas której międzynarodowy zespół partnerów projektu reprezentował koordynator hiszpańskiego zespołu Inaki Elio.

To wyjątkowe wyróżnienie dla całego zespołu oraz samego projektu. Nagrody Konkursu „Triple E” stanowią globalne uznanie dla wysiłków na rzecz przedsiębiorczości i zaangażowania w szkolnictwie wyższym. Jest to pierwsza nagroda skupiająca się konkretnie na różnych wymiarach trzeciej misji uniwersytetów. Wdrażane na szczeblu regionalnym „Triple E Awards” mają na celu wspieranie zmian na uniwersytetach i podkreślanie ich roli w społecznościach i ekosystemach.

Finaliści

Mężczyzna z nagrodą