Kontakt z Uczelnią

Szanowni Państwo,

Przypominamy o obowiązku kontaktowania się z Uczelnią używając adresu poczty elektronicznej w domenie ujk.edu.pl - każdy student otrzymuje taki adres w momencie przyjęcia na studia.

Dla przypomnienia - adres poczty elektronicznej z jakiego należy komunikować się z Uczelnią ma postać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , gdzie 123456 to numer albumu studenta. Uwierzytelnienie do poczty jest tożsame z umierzytelnieniem do EDUROAM.

Wiadomości wysłane z innych adresów mogą pozostać bez odpowiedzi i taka sytuacja jest zupełnie normalna. W szczególności może to doprowadzić do braku uzyskaia zaliczenia zajęć na podstawie dostarczonej w formie elektronicznej pracy.