Konferencja naukowa studentów

przy okazji uroczystego otwarcia WCSM UJK odbyła się także konferencja naukowa dla studentów. Z tego miejsca gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział!

Szczególnie gratulujemy zwycięzcom, czyli autorom pracy "„Poziom odczuwanego stresu w relacjach interpersonalnych w miejscu pracy pielęgniarek” - Rafał Mazur i Bogusława Krężęl - wielkie gratulacje!

Gratulujemy także autorom wyróżnionych prac:
- Magdalena Ługowska „Kompleksowe leczenie noworodka z niską masą urodzeniową i przepukliną pępowinową – opis przypadku”
- Aleksandra Tomala, Agnieszka Bujak, Małgorzata Osak, Piotr Paluch, Natalia Pytel, Roksana Szwanke i praca „Urazy u pianistów oraz zastosowanie symulacji medycznej w procesie rekonwalescencji”

Bardzo się cieszymy, że jest wśród Was tyle ambitnych naukowo osób!

Prezentacja studentów na auli