Uroczysty pochówek Ś.P. Ireneusza Franczaka – Donatora

Zgodnie z prowadzeniem przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Programu Świadomej Donacji dla potrzeb nauk medycznych do celów naukowych i dydaktycznych, dnia 14.09.2023 r. o godzinie 14.00 odbył się uroczysty pochówek Ś.P. Ireneusza Franczaka – Donatora. Zgodnie z Aktem Donacji z dnia 21.05.2018 r. dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach - Collegium Medicum ul. IX Wieków Kielc 19A, 25-516 Kielce.

Zgodnie z zapisami w Akcie Donacji i wolą Zmarłego dokonujemy pochówku prochów Ś. P. Pana Ireneusza Franczaka. Pochówek odbył się w obecności Władz UJK w Kielcach i Społeczności Akademickiej Collegium Medicum oraz w gronie Rodziny w Kolombarium na Cmentarzu Komunalnym w Cedzynie ul. Cmentarna 5.

Przemawia Prorektor ds. Medycznych - dr hab. n. o zdr. Dorota Kozieł, prof. UJK

Przemawia Pani Profesor Ilona Klejbor

Przedstawiciele uczelni siedzą w trakcie uroczystości pogrzebowej

Uroczystość pogrzebowa