Drzwi Otwarte UJK

Warsztaty z anatomii, zwiedzanie laboratoriów i pracowni oraz prezentacja oferty dydaktycznej – to wszystko czeka na uczestników „Drzwi Otwartych UJK”, które odbędą się od 26 do 29 kwietnia.

Na wydarzenie szczególnie zapraszamy tegorocznych maturzystów, dla których Uniwersytet Jana Kochanowskiego przygotował ofertę ok. 50 kierunków studiów. „Drzwi Otwarte UJK” są doskonałą okazją do tego, żeby poznać szczegółowe zasady i terminy rekrutacji. Z kandydatami spotkają się pracownicy akademiccy i studenci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące programu studiów i perspektyw, jakie rysują się przed absolwentami poszczególnych kierunków.

„Drzwi Otwarte UJK” to szansa na zobaczenie uczelni „od kuchni”. Będzie można zwiedzić budynki, dowiedzieć się, jak wyposażone są pracownie i laboratoria i jakim zapleczem dydaktycznym dysponują poszczególne wydziały UJK. Nie zabraknie warsztatów i wykładów.

Wstęp wolny.

Program:

• Collegium Medicum (ul. IX Wieków Kielc 19a, Kielce)

Dni otwarte na Collegium Medicum odbędą się od 26 do 28 kwietnia. Wydział przygotował interesujące wykłady i warsztaty. Będzie można m.in. zobaczyć Centrum Symulacji Medycznych i Zakład Anatomii.  Szczegółowy program do pobrania.