Problemy z logowaniem do wirtualnej uczelni!

Drodzy wykładowcy i drodzy studenci

Ze względu na wdrażanie nowego systemu na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego mogą pojawiać się problemy z logowaniem do wirtualnej uczelni. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.
Obecnie logowanie odbywa się tylko poprzez dane logowania do Microsoft 365 (Teams).
Wirtualną uczlelnię można odnaleźć na stronie https://www.ujk.edu.pl/, na górze strony. Na czerwonym pasku znajduje się pozycja "wirtualna uczelnia". Po wybraniu użytkownik jest przekierowywany do strony logowania, gdzie należy wybrać "zaloguj się używając: Microsoft 365".

Wzorzec loginu:
1. Wykładowca

2. Student
login: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gdzie 12345 to numer albumu studenta

Konta dla studentów z pierwszych roczników będą zakładane po 26 wrześna.