Powiat Strzyżowski ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium na kierunku Lekarskim.

Powiat Strzyżowski ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku lekarskim.

Podstawowym warunkiem przyznania stypendium jest bycie studentem w roku akademickim 2022/2023 na co najmniej IV roku studiów oraz zobowiązanie się stypendysty do odbycia stażu podyplomowego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie a także podjęcie pracy w ZOZ Strzyżów przez określony w warunkach naboru okres (uzależniony od okresu pobierania stypendium).

Wysokość stypendium to 2000 zł miesięcznie (przez 9 miesięcy w danym roku studiów), termin składania wniosków upływa 30 września 2022 r.

Szczegółowe informacje dotyczące ubiegania się o przyznanie ww. stypendium wraz z dokumentami jakie należy złożyć są dostępne na stronie powiatu pod adresem:

www.strzyzowski.pl (BIP – zakładka „Stypendia”) oraz w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Strzyżowie pod numerem telefonu 17 2765 000 w. 38.

Strzyzow

Wycieczka po Collegium Medicum dzieci ze szkoły im. M. Montessori w Kielcach

wycieczka dzieci

Pierwszy tytuł dla patomorfologa

anna nasierowska guttmejer 626 409

Link do galerii:

Informacja o terminie zaliczenia z pediatrii dla V roku kierunku lekarski semestr letni

Zaliczenie ćwiczeń z przedmiotu Pediatria w formie testu dla V roku Kierunku lekarskiego odbędzie się 14.06.2022 r. (wtorek) o godz. 9.00 w auli D 0/13A Collegium Medicum.

Informacja o terminie egzaminu z chirurgii ogólnej VI rok; Surgery Exam VIth year

Informacja o terminie egzaminu z chirurgii ogólnej VI rok, kierunek lekarski, semestr letni.

Egzamin z przedmiotu Chirurgia ogólna odbędzie się 30.05.2022 o godz. 17.00 w auli D 0/13 Collegium Medicum UJK.

SURGERY EXAM

Surgery exam for English Division students (VIth year) will take place on 30th May 2022 at 5:00 p.m. , class D 0/5 Collegium Medicum.

Nabór do programu stypendialnego Gminy Kluczbork

kluczbork