XI Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "Młoda Elektroradiologia"

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy uprzejmie jeszcze raz zaprosić Państwa na naszą konferencję. Tym razem przesyłamy więcej szczegółowych informacji dotyczących Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej "Młoda Elektroradiologia". W załączniku dołączony został plan konferencji, regulamin oraz nowy harmonogram. Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Wprowadziliśmy niewielkie zmiany w harmonogramie, takie jak przedłużenie rejestracji uczestników czynnych aż do 14 lutego. Dodatkowo, obniżyliśmy koszt udziału w konferencji do symbolicznych 20 złotych dzięki naszemu sponsorowi, w które wliczona jest przerwa kawowa oraz lunchowa.
Dlatego zachęcamy nasze drogie koleżanki i kolegów do zgłaszania prac w formie prezentacji ustnej lub plakatu, ponieważ główną nagrodą konferencji Młoda Elektroradiologia jest grant na udział w Europejskim Kongresie Radiologii (ECR 2024).  Nagrodę otrzyma laureat najlepszej ustnej prezentacji pracy oryginalnej.

W dniu poprzedzającym konferencję (17 marca- piątek) odbędą się interesujące wykłady z okazji Światowego Tygodnia Mózgu. Poprowadzą je:

- prof. Aleksander Bobko "Myślenie- produkt mózgu czy ducha?"
- prof. Andrzej Urbanik "Mózg na polu walki"

Natomiast dzień później - 19 marca w niedzielę, dla chętnych uczestników konferencji odbędą się warsztaty USG w czasie których będzie możliwość nauczenia się badania FAST.

Jest to idealna okazja do spędzenia weekendu w naszym pięknym mieście Rzeszów.

Z wyrazami szacunku

Komitet Organizacyjny XI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej "Młoda Elektroradiologia"

Downloads:
File Size 169.22 KB