TRWA REKRUTACJA UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU „OKNO NA ŚWIAT – ZINTEGROWANY PROGRAM UJK W KIELCACH NA RZECZ ROZWOJU REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO”

Zainteresowanych Studentów/ki kierunku Dietetyka studiów stacjonarnych pierwszego stopnia II roku zapraszamy do udziału w projekcie w ramach:

I. Modułu podnoszenia kompetencji

1. organizację szkoleń

– Warsztaty z zakresu diety bezglutenowej

– Warsztaty z zakresu diety wegańskiej

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji w tym kryteria przyznawania punktacji dostępne są w Regulaminie Projektu .

Wypełnione i podpisane dokumenty – Formularz zgłoszeniowy kandydata do projektu, należy dostarczyć do biura projektu: Collegium Medicum budynek D, pok. 2/19 w nieprzekraczającym terminie do dnia 14.11.2022r. do godz. 15.30.

Listy osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie wraz z listą rezerwową w przypadku większej liczby chętnych niż dostępnych miejsc zostaną umieszczone na stronie.

Do pobrania:

Osoba do kontaktu:

mgr Ewa Nowosińska –tel.  41- 349-69-03; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!