Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w formie zdalnej - hybrydowej mgr Kamili Fortunki

Przewodnicząca Rady Naukowej Instytutu Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum uprzejmie zawiadamia, iż w dniu 24 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Kamili Fortunki ptOcena stanu wiedzy i potrzeba edukacji personelu pielęgniarskiego na temat zakażeń szpitalnych”.

Promotor:                               prof. dr hab. n. med. Robert Bucki

Promotor pomocniczy:           dr n. biol. Grzegorz Król

Recenzenci:                                        prof. dr hab. n. med. Małgorzata Żendzian- Piotrowska,

dr hab. n. med. Marzena Wątek

dr hab. n. o zdr. Anna Pacian, prof. UM

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami oraz jej streszczenie są do wglądu w Bibliotece Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, przy ul. Uniwersyteckiej 19, oraz na :

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w sposób zdalny na podstawie art. 191 ust. 1a ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r. poz. 742 z późn. zmianami).

Posiedzenie Komisji Doktorskiej, podczas którego odbędzie się część jawna publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr Kamili Fortunki odbędzie się w trybie hybrydowym: stacjonarnie w sali  D 1/6 Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przy al. IX Wieków Kielc 19a oraz zdalnie z wykorzystaniem oprogramowania ZOOM.

Link do spotkania:

Część niejawna posiedzenia odbędzie się przy użyciu oprogramowania ZOOM, a także z wykorzystaniem poczty elektronicznej.

Do korzystania z oprogramowania ZOOM konieczny jest dostęp do stanowiska komputerowego ze stabilnym łączem internetowym, wyposażonego w:

• przeglądarkę internetową Google Chrome lub EDGE,
  • w kamerę, mikrofon oraz głośniki lub słuchawki,

oraz wyłącznie w przypadku części tajnej posiedzenia:

• posiadanie imiennego konta poczty elektronicznej,

Przewodnicząca Rady Naukowej  Instytutu Nauk o Zdrowiu

prof. dr hab. n. o zdr. Edyta Suliga