Informacja o rekrutacji

W terminie od 4  do 11 stycznia 2023 r. ogłasza się nabór na uczestnictwo kadry dydaktycznej zatrudnionej na Collegium Medicum UJK do udziału w następujących szkoleniach/kursach:

• Kurs ultrasonografii w stanach nagłych – podstawowy
  • Szkolenie Analiza statystyczna
  • Advanced Life Support (ALS) - Zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dorosłych
    Wprowadzenie koncepcji zespołów resuscytacyjnych. Przeszkolenie kierowników i członków zespołów resuscytacyjnych do właściwego postępowania w przypadku zatrzymania krążenia u osób dorosłych oraz okolicznościach występujących w okresie przed i około zatrzymania krążenia.
  • European Pediatric Advanced Life Support (EPALS)- Zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dzieci
    Szkolenie personelu medycznego w zakresie wczesnego rozpoznawania dziecka w stanie niewydolności oddechowej lub krążeniowej. Kandydaci powinni posiadać doświadczenie zawodowe oraz odpowiednie kwalifikacje medyczne.

Data aktualizacji 04.01.2023