Loga Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Flaga Polski, UJK w Kielach, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Spotkanie dla studentów Kierunku Zdrowie Publiczne

Spotkanie dla studentów Kierunku Zdrowie Publiczne uczestników - „WARSZTATów doskonalących umiejętnosci realizacji zadań profilaktycznych  z zakresu zdrowia”

w ramach projektu „OKNO NA ŚWIAT – zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego”

nt. Specyfika funkcjonowania Hostelu dla Osób Uzależnionych

17 maja 2022r. - wtorek  Hostel ul. Mielczarskiego 45, Kielce godzina 16.00

18 maja 2022r. - środa  Hostel ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 75, Kielce  godz. 16.00

Prosimy o obecność i punktualność.

Lista osób zakwalifikowanych do Profilaktyki Prozdrowotnej edycja 1

Plików:
Data-4613piątek, 25 luty 2022 12:24
Wielkość pliku-4613 181.77 KB
Pobierz-4613 56

Lista osób zakwalifikowanych do Profilaktyki Prozdrowotnej

Data-4169czwartek, 13 styczeń 2022 13:23
Wielkość pliku-4169 181.83 KB
Pobierz-4169 51

Ogłaszamy  nabór do realizacji 2 edycji Modułu Podnoszenia Kompetencji

Szanowni Studenci, ogłaszamy  nabór do realizacji 2 edycji Modułu Podnoszenia Kompetencji: PROFILAKTYKA PROZDROWOTNA w ramach projektu  „OKNO NA ŚWIAT – zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego”.

Zapraszamy Studentów/tki Zdrowia Publicznego studiów stacjonarnych III roku I stopnia oraz I roku II stopnia, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe w zakresie profilaktyki zdrowotnej wśród różnych grup odbiorców.

Osoby zainteresowane powinny zapoznać się z Regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do Biura Projektu pokój 2/19, Budynek D w nieprzekraczającym terminie do dnia 10.12.2021r. do godz. 15.00.

Szczegółowe informacje na temat Projektu oraz zasad rekrutacji, w tym kryteria przyznawania punktacji dostępne są w Regulaminie Projektu.

Więcej informacji w Biurze projektu:
al. IX Wieków Kielc 19A, 25-317 Kielce, pokój 2/19
Telefon: 41 349 6903
Osoby do kontaktu:
dr Edyta Laurman Jarząbek – koordynator merytoryczny oraz mgr Ewa Nowosińska – specjalista ds. dokumentacji

Serdecznie zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Data-3777poniedziałek, 29 listopad 2021 15:06
Wielkość pliku-3777 566.37 KB
Pobierz-3777 51

Data-3776poniedziałek, 29 listopad 2021 15:06
Wielkość pliku-3776 430.8 KB
Pobierz-3776 52

Informacja o naborze

loga fundusze europejskie pl ujk eu

Szanowni Studenci, ogłaszamy  nabór do realizacji Modułu Podnoszenia Kompetencji: PROFILAKTYKA PROZDROWOTNA w ramach projektu  „OKNO NA ŚWIAT – zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego”

Zapraszamy Studentów Zdrowia Publicznego ostatnich 4 semestrów I i II stopnia, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe w zakresie profilaktyki zdrowotnej wśród różnych grup odbiorców.

Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do Biura Projektu pokój nr 19, Budynek D lub przesłać jego skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w nieprzekraczającym terminie do dnia 30.11.2020r. do godz. 15.00.

Szczegółowe informacje na temat Projektu oraz zasad rekrutacji, w tym kryteria przyznawania punktacji dostępne są w Regulaminie Projektu.

Więcej informacji w Biurze projektu:
al. IX Wieków Kielc 19A, 25-317 Kielce, pokój 2/19

Telefon: 41 349 6903
Osoby do kontaktu:

dr Edyta Laurman Jarząbek – koordynator merytoryczny oraz mgr Ewa Nowosińska.

Dokumenty do pobrania:

Serdecznie zapraszamy!