loga fundusze europejskie pl ujk eu

NABÓR 2017/18

(obecny III rok studiów)

Projekt „OKNO NA ŚWIAT” kierowany jest do studentów kierunku lekarskiego z naboru 2017/18 będących obecnie na III roku studiów

Okres realizacji projektu przez UJK:  2019-2023

Realizacja Projektu:

Realizację Projektu na kierunku lekarskim zaplanowano poprzez następujące działania:

1. Moduł M1: Modyfikacja programów kształcenia oraz realizacja zajęć dydaktycznych na zmodyfikowanych przedmiotach na kierunku lekarskim, w tym wprowadzenie: kształcenia zdalnego E-learningu oraz włączenie w tok studiów nowych modułów fakultatywnych.
  2. Moduł M3: Staże studenckie.

Szczegółowy plan realizacji projektu z uwzględnieniem poszczególnych lat akademickich przedstawiają poniższe tabele.

Tabela 1. Realizacja projektu w roku akademickim 2019/20 (III rok studiów).

tab1

tab2

Uwaga: Studenci będąc po V i VI roku studiów ( do 30 września danego roku akademickiego) mogą skorzystać z  programu stażowego:

1. 1 . po V-tym roku studiów – okres wakacyjny. Łączny wymiar stażu będzie wynosił 240 h/ 2 miesiące przy zachowaniu wymiaru co najmniej 20 h /tydzień. Staż ten realizowany jest dodatkowo, poza programem praktyk wakacyjnych po V roku studiów ujętym w planie studiów na kierunku lekarskim.
  2. 2 . po VI-tym roku studiów. Łączny wymiar stażu będzie wynosił 240 h/ 2 miesiące przy zachowaniu wymiaru co najmniej 20 h /tydzień.

Rekrutacja studentów do Modułu M1:

Etapy:

1. Etap – Akcja informacyjna w CM UJK

– Udostępnienie informacji o projekcie na stronie internetowej CM UJK

Spotkanie bezpośrednie ze studentami kierunku lekarskiego – rok III.

1. Etap – Przystąpienie uczestnika (studenta/ kę) do Projektu po wypełnieniu odpowiednich dokumentów:
    1) Deklaracji uczestnictwa w Projekcie (zał.-1.pdf)
    2) Oświadczenia Uczestnika Projektu (zał.-2.pdf)

Przed złożeniem dokumentów należy zapoznać się z regulaminem Projektu (za.-Reg.pdf).

3) Wypełnione dokumenty należy złożyć Koordynatorowi modułu programów kształcenia dla kierunku lekarskiego.

KONTAKT:

Koordynator merytoryczny: