Nabór na Warsztaty Psychoedukacyjne

Wiedza edukacjaTRWA NABÓR DO UDZIAŁU W WARSZTATACH PSYCHOEDUKACYJNYCH

DLA STUDENTÓW/TEK KIERUNKU

PIELĘGNIARSTWO, POŁOŻNICTWO I LEKARSKIEGO!!!

W ramach projektu „OKNO NA ŚWIAT - zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego” prowadzony jest nabór wśród studentów studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo oraz studentów 5 roku kierunku lekarskiego do udziału w Warsztatach Psychoedukacyjnych.

Wypełniony i podpisany – Formularz zgłoszeniowy kandydata do projektu należy złożyć osobiście w biurze projektu pokój nr 2/19, Budynek D Collegium Medicum
w nieprzekraczającym terminie do dnia 05.04.2023r. do godz. 10.00.

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji dostępne są w Regulaminie Projektu .

Listy osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie wraz z listą rezerwową w przypadku większej liczby chętnych niż dostępnych miejsc zostaną umieszczone na stronie.

Osoba do kontaktu:

mgr Ewa Nowosińska – pokój 2/19; tel. (041) 349-69-03;