Lista zakwalifikowanych na kurs Instruktor aerobiku

Plików:
Data-7594poniedziałek, 06 marzec 2023 15:24
Wielkość pliku-7594 174.3 KB
Pobierz-7594 54

TRWA NABÓR DO UDZIAŁU W KURSIE NA INSTRUKTORA AEOROBIKU!!!

loga fundusze europejskie pl ujk eu

W ramach projektu „OKNO NA ŚWIAT - zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego” prowadzony jest nabór wśród

studentów studiów stacjonarnych I stopnia III roku oraz  II stopnia I i II roku

na kierunku Wychowanie Fizyczne

do udziału w kursie na Instruktora aerobiku.

Osoby zainteresowane prosimy złożyć wypełniony i podpisany dokument – Formularz zgłoszeniowy kandydata do projektu osobiście w biurze projektu pokój nr 2/19, Budynek D Collegium Medicum w nieprzekraczającym terminie do dnia 06.03.2023r. do godz. 10.00.

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji dostępne są w Regulaminie Projektu .

Listy osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie wraz z listą rezerwową w przypadku większej liczby chętnych niż dostępnych miejsc zostaną umieszczone na stronie.

Osoba do kontaktu:

mgr Ewa Nowosińska – pokój 2/19; tel. (041) 349-69-03; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data-7593poniedziałek, 27 luty 2023 14:28
Wielkość pliku-7593 145.33 KB
Pobierz-7593 48

Data-7592poniedziałek, 27 luty 2023 14:28
Wielkość pliku-7592 5.26 MB
Pobierz-7592 49

KURS NA INSTRUKTORA NARCIARSTWA

W ramach projektu „OKNO NA ŚWIAT –  zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego” w terminie od 14.02.2022r. do 31.03.2022r. dla studentów/tek kierunku Wychowanie Fizyczne zostanie zorganizowany  kurs na Instruktora Narciarstwa.

Wszyscy uczestnicy/czki kursu będą odbywać zajęcia pod okiem doświadczonych Instruktorów na stokach narciarskich zlokalizowanych w województwie świętokrzyskim oraz na stokach zlokalizowanych w Białce Tatrzańskiej i okolicach Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie planowane jest zakwaterowanie uczestników kursu. Wybór stoku narciarskiego w danym dniu uzależniony będzie od panujących warunków atmosferycznych i pogodowych, grubości pokrywy śnieżnej, dostępności zróżnicowanych trudniejszych tras zjazdowych, dostosowanych do umiejętności uczestników zajęć
i wymagań programowych kursu.

Wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w Ośrodku Wczasowym, gdzie będą mieli zapewnione wyżywienie oraz dostępne pomieszczenie na przechowywanie sprzętu narciarskiego. W obiekcie będą sale wykładowe z możliwością projekcji multimedialnej.

Lista studentów zakwalifikowanych na 2 edycję Kursu Instruktora Narciarstwa

Lista studentów/tek

zakwalifikowanych na 2 edycję Kursu Instruktora Narciarstwa

w ramach projektu „OKNO NA ŚWIAT - zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego”

TRWA NABÓR DO UDZIAŁU W KURSIE NA INSTRUKTORA NARCIARSTWA

loga fundusze europejskie pl ujk eu

W ramach projektu „OKNO NA ŚWIAT" – zintegrowany program UJK w Kielcach na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego” prowadzony jest nabór wśród studentów studiów stacjonarnych I stopnia II i III roku oraz  II stopnia I i II roku na kierunku Wychowanie Fizyczne do udziału w kursie na Instruktora Narciarstwa.

Uwaga!
Osoby, które brały udział w poprzedniej edycji kursu oraz osoby, które posiadają już tytuł Instruktora Narciarstwa nie mogą uczestniczyć w kursie!!!

Wypełniony i podpisany dokument – Formularz zgłoszeniowy kandydata do projektu należy złożyć osobiście w biurze projektu pokój nr D2/19, Budynek D Collegium Medicum
w nieprzekraczającym terminie do dnia 10.11.2021r. (środa) do godz. 15.00.

Ocena z obozu narciarskiego (programowego) będzie decydująca o zakwalifikowaniu kandydata do wsparcia. Uczelnia zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia dodatkowego egzaminu praktycznego, który będzie decydował o kolejności na liście rankingowej.

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji dostępne są w Regulaminie Projektu .

Osoba do kontaktu:

Do pobrania: