„Wtorki z medycyną” – 09.06.2026
W ramach cyklu „Wtorki z Medycyną”, 9 czerwca 2026 r., odbyło się spotkanie przygotowane przez przedstawicieli kierunku Kosmetologia. Głównym punktem wydarzenia był wykład pt. „Twoja skóra pod lupą – pielęgnacja, trądzik i nowoczesna diagnostyka skóry młodzieńczej”, który poprowadziła dr Marta Klimek-Szczykutowicz. Podczas prelekcji uczestnicy poznali najważniejsze struktury skóry istotne z punktu widzenia jej prawidłowej pielęgnacji. […]
Czytaj więcej





