Szanowni Studenci kierunku FIZJOTERAPIA IV i V rok studia jednolite magisterskie

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie być w kontakcie z przyszłymi fizjoterapeutami w aspekcie informowania ich o sprawach bieżących i przyszłym rozwoju Izby.

Dlatego serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 26.03.2024 r. o godz. 16.30 w s. CM_D_0/12a

Uwaga studenci kierunku Fizjoterapia I rok studia jednolite magisterskie stacjonarne

Zaliczenie poprawkowe z przedmiotu Podstawy statystyki u Pani dr n. o kf. Elżbiety Cieśli odbędzie się w dniu 27.02.2024 r. (wt.) godz. 9.00-11.00 w s. B0.31CIM

Uwaga studenci IV roku Fizjoterapii studia jednolite magisterskie stacjonarne i niestacjonarne

Egzamin poprawkowy z przedmiotu Metody specjalne fizjoterapii u Pana prof. Zbigniewa Śliwińskiego odbędzie się w dniu 23.02.2024 r. (pt.) o godz. 20:00 w s. CM_B2.13

Oferta dla studentów fizjoterapii

SANATORIUM UZDROWISKOWE MALWA KAMEA Sp. z o. o.

57-320 Polanica-Zdrój, ul. Wojska Polskiego 64

 

Parktyki zawodowe dla studentów fizjoterapii w Sanatorium Uzdrowiskowym Malwa Kamea w Polanicy-Zdrój

Serdecznie zapraszamy studentów 1- 5roku studiów na kierunku fizjoterapia, do odbycia praktyk zawodowych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii,hydroterapii oraz balneologii. Doświadczona kadra naszych fizjoterapeutów chętnie podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Sanatorium oferuje dla studentów bezpłatne zakwaterowanie, a za niewielką opłatą przepyszne, przygotowywane na miejscu posiłki (śniadanie 4zł, obiad 9 zł, kolacja 4zł).

Czas trwania praktyk: do indywidualnego ustalenia, zgodny z wymogami uczelni

Godziny trwania praktyk: 7:00-14:30 (w tym dwie przerwy, śniadaniowa oraz obiadowa)

Warunkiem potwierdzenia terminu rezerwacji praktych studenckich jest przesłanie podpisanego przez uczelnię porozumienia organizacji praktyk (wystarczy skan)

Kontakt pod numerem tel . recepcja: 74 868-11-00, wewnętrzny 114 (fizjoterapia)

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!
SANATORIUM MALWA
Polanica-Zdrój

Przyszli fizjoterapeuci w akcji

Studenci kierunku fizjoterapia w trakcie zimowej sesji egzaminacyjnej sprawdzali swoje umiejętności w zakresie masażu. W rolę pacjentów standaryzowanych wcielili się tancerze Kieleckiego Teatru Tańca. Serdecznie dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że zadowoleni pacjenci powrócą na kolejne zaliczenia.

Przyszli fizjoterapeuci w akcji1

Przyszli fizjoterapeuci w akcji2

Uwaga studenci V roku Fizjoterapii studia stacjonarne i niestacjonarne

W zakładce Fizjotrapia - Dyplomowanie - Zagadnienia zostały zamieszczone uzupełnione zagadnienia do egzaminu dyplomowego obowiązujące od r.a. 2023/2024. Należy się z nimi zapoznać i przyswoić.

Szukaj