Oferta dla studentów fizjoterapii

SANATORIUM UZDROWISKOWE MALWA KAMEA Sp. z o. o.

57-320 Polanica-Zdrój, ul. Wojska Polskiego 64

Parktyki zawodowe dla studentów fizjoterapii w Sanatorium Uzdrowiskowym Malwa Kamea w Polanicy-Zdrój

Serdecznie zapraszamy studentów 1- 5roku studiów na kierunku fizjoterapia, do odbycia praktyk zawodowych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii,hydroterapii oraz balneologii. Doświadczona kadra naszych fizjoterapeutów chętnie podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Sanatorium oferuje dla studentów bezpłatne zakwaterowanie, a za niewielką opłatą przepyszne, przygotowywane na miejscu posiłki (śniadanie 4zł, obiad 9 zł, kolacja 4zł).

Czas trwania praktyk: do indywidualnego ustalenia, zgodny z wymogami uczelni

Godziny trwania praktyk: 7:00-14:30 (w tym dwie przerwy, śniadaniowa oraz obiadowa)

Warunkiem potwierdzenia terminu rezerwacji praktych studenckich jest przesłanie podpisanego przez uczelnię porozumienia organizacji praktyk (wystarczy skan)

Kontakt pod numerem tel . recepcja: 74 868-11-00, wewnętrzny 114 (fizjoterapia)