logo położna przyszłości 2022 plakat zawierający czapkę pielęgniarek

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować o nadchodzącym wydarzeniu „Położna Przyszłości ” Ogólnopolska Olimpiada wiedzy dedykowana dla studentek III roku studiów na kierunku położnictwo odbędzie się dnia 23 marca 2022 o godz 10.00 na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach Collegium Medicum. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie on-line za pośrednictwem platformy internetowej. Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie https://edukacja.szpitalzelazna.pl/formularz-zgloszenia/ w nieprzekraczalnym terminie od 3 - 18.02.2022 roku. Laureatka I etapu zostanie zakwalifikowana do II części egzaminu, który  zostanie przeprowadzony w Szpitalu św. Zofii w Warszawie. Nagrodą główną w II etapie konkursu jest płatny, miesięczny staż w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie. Drugie i trzecie miejsce - płatny, 3 - dniowy staż w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie.
Reprezentantką uczelnianej komisji konkursowej jest dr n. o zdr. Agnieszka Wencel - Wawrzeńczyk.

plakat 1 strony zawiera logo MZ Olimpiady wiedzy, nagroda główna: staż w szpitalu św. Zofii, zgłoszenia od 3-18 lutego 2022 www.edukacja.szpitalzelazna.pl/olimpiada

ulotka strona 2 plakatu zawierająca harmonogram 23.03.2022 g. 10:00 egzamin w formie testu, kwieciń 2022 wyłonienie lauratów etap 2 egzamin pisemny w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Nagroda staż w bloku porodowym