KOMUNIKAT!-ZMIANA!

Pierwszy rok kierunków PIELĘGNIARSTWO I POŁOŻNICTWO w roku akademickim 2022/2023.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dnia 3.10.2023 roku o godzinie 9.W planie zajęć mają Państwo przewidziany wykład, dlatego obecność na nim jest obowiązkowa. Spotkanie odbędzie się w Auli w  budynku D.

Uwaga studenci pielęgniarstwa! - wydłużono termin składania wniosków

PLAKAT stypendia2022

Pielęgniarstwo II

Chirurgia klinika - egzamin poprawkowy - dr hab, prof UJK Jarosław Andrychowski - 21.09 środa godzina 10.00

Pierwszy rok kierunków PIELĘGNIARSTWO w roku akademickim 2022/2023

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dnia 4.10.2023 roku o godzinie 9. W planie zajęć mają Państwo przewidziany wykład, dlatego obecność na nim jest obowiązkowa. Spotkanie odbędzie się w Auli w budynku D.

KOMUNIKAT!

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dnia 4.10.2022 roku o godzinie 9.W planie zajęć mają Państwo przewidziany wykład, dlatego obecność na nim jest obowiązkowa. Spotkanie odbędzie się w Auli w  budynku D.

Województwo Mazowieckie od roku akademickiego 2022/2023 wdraża program stypendialny dla studentów kształcących się na kierunkach pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne

Plików:
Data-6726środa, 31 sierpień 2022 11:51