Certyfikat potwierdzający nawiązanie współpracy pomiędzy UJK Collegium Medicum, a Stowarzyszeniem Mezoterapii Igłowej (IAM)

Certyfikat-Współpraca.jpg

Certyfikat o numerze 648/22 potwierdza nawiązanie współpracy pomiędzy UJK Collegium Medicum, a Stowarzyszeniem Mezoterapii Igłowej (IAM) reprezentowanym przez Panią dr n. med. Izabelę Załęską.
Do stowarzyszenia należy 66 studentek studiów licencjackich, kierunku Kosmetologia.

International Association of Mesothrapy (IAM) - Międzynarodowe Stowarzyszenie Mezoterapii zrzesza wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej z całego świata. Celem organizacji jest działalność edukacyjna, prowadzona poprzez propagowanie wiedzy w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe w dziedzinie mezoterapii, ale także podnoszenie kwalifikacji i zwiększanie świadomości zakresie bezpieczeństwa zabiegowego oraz zachowywania zasad etyki zawodowej.
Rada naukowa stowarzyszenia:
Prezes: Dr n. med. Izabela Załęska
Dr n. med. Barbara Koleżyńska
Dr n. med. Dorota Sagan
Dr n. med. Paweł Ponichtera
dr hab. n. med. Magdalena Górska-Ponikowska, prof. GUMed
dr Jacek Ciesielski
Dr. Alberto Leguina
Professor Dr. Ashok Govila
Dr. Ahmed Ismail
Dr. Mai Ahmed Radwan
DR. UNGKU MOHD SHAHRIN B UNGKU MOHD ZAMAN
Dr. Ivanishina Lyudmila

Pielęgnacja skóry dojrzałej

Pielęgnacja stóp u osób w podeszłym wieku

Skóra dojrzała - charakterystyka i pielęgnacja starzejącej się skóry

Skora dojrzala charakterystyka i pielegnacja starzejacej sie skory

Drodzy Studenci i Doktoranci!

rekrutacja letni 22 23

Uwaga studenci!!!

I rok kosmetologia  II stopnia studia  stacjonarne,

Zapisy do promotorów odbędą się w dniu